Maszyny – nasza techniczna siła

Podstawą naszej wysokiej jakości pracy jest doskonale zaopatrzony park maszynowy. Wykonując szereg usług z zakresu utrzymania czystości posługujemy się nowoczesnym sprzętem. Przykładamy szczególną uwagę do doboru maszyn sprzątających, dzięki czemu świadczone przez nas usługi są na wysokim poziomie jakości. Sprzęt ten cechuje się doskonałymi parametrami, które pozwalają zarówno na sprzątanie obszarów o dużych powierzchniach, jak i dotarcie w nawet najtrudniej dostępny zakamarków pomieszczenia. Utrzymanie czystości za pomocą nowoczesnych maszyn daje również gwarancję zadowolenia oraz nieskazitelnie czyste powietrze. Stale rozbudowujemy nasz park maszynowy o coraz to nowe urządzenia, które pozwalają nam wykonywać usługę sprzątania bardzo dokładnie.

Szorowarka jednotarczowa Numatic

Jednotarczowa maszyna czyszcząca, przeznaczona do gruntownego czyszczenia różnego rodzaju posadzek, prania wykładzin, krystalizacji naturalnych posadzek kamiennych,

Szorowarka BR 40/10 C

BR 40/10, najbardziej ekonomiczna szorowarka w swojej klasie, to następca urządzenia BR 400. Szerokość robocza urządzenia to 400 mm. Szorowarka posiada 2 zbiorniki o pojemności 10 l każdy.

Samojezdna szorowarka Kercher

Kompaktowa szorowarka do mechanicznego mycia podłóg twardych. Szerokość szorowania – 550 mm (szczotka tarczowa) pozwala na osiągnięcie wydajności do 2200 m²/h. Zasilanie bateryjne.

Numatic TTB

To bateryjne zasilane urządzenie do czyszczenia podłóg. Jest to nowa konstrukcja, której zadaniem jest zwiększyć wydajność mycia i czyszczenia podłóg przy zachowaniu najmniejszych wymiarów i łatwości użycia. Urządzenie Numatic TTB  łatwo się mieści tam, gdzie standardowej wielkości maszyny czyszczące po prostu nie dają rady.

Karcher myjka wysokociśnieniowa

Wysokociśnieniowe urządzenie klasy kompakt przeznaczone do stosowania w niewielkich przedsiębiorstwach, warsztatach samochodowych, w rzemiośle oraz małych gospodarstwach rolnych. Z powodzeniem czyści baseny i kafelki w obiektach SPA czy hotelach.

Odkurzacz piorący

Odkurzacz piorący firmy Karcher to profesjonalne urządzenie do czyszczenia. Dzięki temu urządzeniu jesteśmy w stanie wyczyścić dywany i wykładziny oraz tapicerki mebli, wypoczynki, fotele, pufy oraz tapicerkę samochodową.

Agregat prądotwórczy

Agregat prądotwórczy przeznaczony do zasilania urządzeń wymagających ustabilizowanych parametrów prądu. Znajdują zastosowanie przy zasilaniu zgrzewarek, spawarek, sprzętu RTV. Dzięki układowi AVR doskonale nadaje się do zasilania urządzeń elektronicznych lub innych wymagających stabilnych parametrów prądu.

Kompresor olejowy

Kompresor olejowy jest niezastąpionym urządzeniem w
domu, garażu, warsztacie. Idealny do nadmuchiwania kół w samochodach, rowerach,
motocyklach. Do pompowania, czyszczenia, przedmuchiwania, malowania małych powierzchni.

Drabiny aluminiowe 5,4 / 8,5 wysokości roboczej

Wielofunkcyjne, stabilne drabiny do użytku jako drabina rozstawno – przystawna, przystawna lub wolnostojąca z wysuwanym trzecim elementem. Jako jedyna na rynku posiada dodatkowe zaczepy, dzięki którym można ją ustawić na schodach oraz regulować co 28cm.

Rusztowanie / drabina

Praktyczne rusztowanie, którego każda najmniejsza część może być z pożytkiem wykorzystana. Montowana na wysokości do 1,8 metra platforma zapewnia dostęp na wysokość ponad 3 metrów.

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

Masz pytania? Chcesz zamówić usługę?

ZADZWOŃ DO NAS

698 520 280


NAPISZ

biuro@vimel.pl

WYŚLIJ SMS

oddzwonimy za chwilę