Sprzątanie po budowie i remoncie

Sprzątanie poremontowe czy też pobudowlane zazwyczaj stanowi problem dla użytkowników nieruchomości, developerów, inwestorów lub firm budowlanych oraz osób prywatnych gdyż używane podczas remontu, budowy materiały należą do grupy zabrudzeń trudnych do usunięcia.

  • Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie
  • Ubezpieczenie OC wykonawcy na 500 000 zł
  • Wysokospecjalistyczne, odpowiednio dobrane środki chemiczne
  • Doświadczeni pracownicy
  • Specjalistyczny sprzęt oraz materiały
  • Serwis sprzątający / 7 dni w tygodniu

Kiedy zlecić usługę firmie sprzątającej?

Usługi te, przeznaczone są dla firm, instytucji oraz osób prywatnych które sfinalizowały budowę lub dokonały remontu nieruchomości.

Czy to proste prace remontowe lub poważna przebudowa nieruchomości, zawsze pozostaje pewien poziom kurzu i innych pozostałości. Nie wspominając o farbach, tynkach, które twardnieją i są trudne do czynienia. Więc po prostu zamów usługę i zostaw wszystko naszym specjalistom którzy poradzą poradzą sobie z powstały zabrudzeniami. Jeśli jest taka potrzeba, do zleceń tego typu wysyłamy maksymalną ilość pracowników, aby w jak najszybszym terminie wykonać zleconą pracę.

Najczęściej wykonujemy tego typu pracę dla

  • developerów
  • firm remontowo – budowlanych
  • instytucji państwowych
  • osób prywatnych

Powierzenie nam zadania sprzątania po remoncie zapewni państwu spokój i przyjemność z późniejszego użytkowania nieruchomości.

W przypadku sprzątania przez naszą firmę powierzchni biurowych, handlowych, komercyjnych zapewniamy odpowiedni sprzęt i materiały oraz właściwie dobranych i przeszkolonych pracowników co jest gwarancją, że usługa jest zrealizowana profesjonalnie.

W jaki sposób realizujemy usługę?

Zapewnimy własny sprzęt i detergenty w celu wykonania zlecenia. Do różnych podłóg i powierzchni w danym miejscu wykorzystujemy  profesjonalne maszyny czyszczące do zastosowań przemysłowych. Wszelkiego rodzaju plamy, oraz pozostałości po  farbach i tynkach, usuwa się za pomocą wyspecjalizowanych detergentów, które mogą je rozpuścić. Okna oraz drzwi są czyszczone od wewnątrz i zewnątrz wraz z ramami i parapetami, a cała nieruchomość jest odkurzana co najmniej dwa razy, aby uzyskać jak najlepsze wyniki. W razie potrzeby niektóre powierzchnie są dodatkowo mopowane, w celu późniejszego polerowania czy tez impregnowania.

Zobacz co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

Masz pytania? Chcesz zamówić usługę?

ZADZWOŃ DO NAS

698 520 280

NAPISZ

biuro@vimel.pl

WYŚLIJ SMS

oddzwonimy za chwilę