O NAS

Specjalizujemy się profesjonalnych usługach porządkowych. Jesteśmy młodą, działającą na polskim rynku firmą sprzątającą, która zdążyła w tym krótkim czasie wyrobić sobie opinię rzetelnej i godnej zaufania firmy. W każde zlecenie angażujemy się w 100% i zawsze działamy na najwyższych obrotach dbając o jak najwyższą jakość wykonywanych usług i zadowolenie klienta.

Dysponujemy doświadczonym zespołem pracowników. Zawsze dbamy o powierzone naszej pieczy mienie i zwracamy uwagę na pozostawienie przedmiotów na swoim miejscu, a sprzęt i urządzenia aby pozostały nadal podłączone. Używane przez nas środki chemii gospodarczej posiadają odpowiednie atesty co stanowi gwarancję, że czyszczone nimi powierzchnie nie ulegną uszkodzeniu. Naszych pracowników dobieramy starannie i szkolimy w celu zagwarantowania państwu wysokiego standardu obsługi i pełnego zadowolenia z naszych usług.

Stawiamy sobie bardzo wysoko poprzeczkę jeśli chodzi o jakość wykonywanych usług i nie są to dla nas puste słowa. Zawsze staramy się być na bieżąco jeśli chodzi o środki, trendy i sprzęt w technologii sprzątania. Śledzimy rynek, bywamy na targach, korzystamy ze szkoleń.

Zapraszamy do podjęcia stałej współpracy, gdzie niezmiennie wysoka jakość idzie w parze z wysokimi rabatami i korzystnymi umowami, zabezpieczającymi obie strony.

MISJA

Naszą misją jest wyznaczanie nowych, wyższych standardów w branży usług utrzymania czystości i udostępnianie naszym klientom usług na możliwie najwyższym poziomie. Aby osiągnąć ten cel stale podnosimy kompetencje firmy i pracowników korzystając ze szkoleń, imprez branżowych, targów i dostępnej na Polskim jak i na europejskim rynku wiedzy na temat najnowszych technologii sprzątania obiektów oraz czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Oferując usługi naszym klientom wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt oraz sprawdzone, dedykowane i atestowane środki.

WIZJA

Nasza wizja, to znalezienie się w czołówce najbardziej cenionych i prestiżowych firm sprzątających w Polsce. Chcemy, aby znakiem rozpoznawczym marki Vimel była wysoka jakość świadczonych i wykonywanych usług. Chcemy również sukcesywnie tworzyć miejsca pracy dla młodych ambitnych osób, które będą mogły się w naszej firmie realizować. Zależy nam także na tym, aby mieć wkład w edukację i rozwój branży usług porządkowych oraz podnoszenie świadomości społeczeństwa na temat tego w jaki sposób utrzymywać obiekty i różnego rodzaju powierzchnie w czystości.