Jeszcze bardziej zdrowszy dom

Usuwanie plam, zabrudzeń, zapachów i roztoczy kurzu przy jednoczesnym odświeżeniu

  • Tkaniny mieszane, syntetyczne, delikatne i skórzane
  • Usuwanie typowych plam domowych (kawa, wino, jedzenie i inne)
  • Sprzęt i detergenty w zestawie

USŁUGA DOSTĘPNA NA TERENIE WOJ. KUJAWSKO – POMORSKIEGO

Profesjonalna czyszczenie tapicerki meblowej, materacy

Włókna syntetyczne i mieszane
Zdecydowanie zalecamy metodę ekstrakcyjną czyszczenia, przypadku większości tapicerek, które można poddać czyszczeniu na mokro. Jest to najskuteczniejsza metoda na rynku.

Włókna delikatne/naturalne np. skóra
Są oczywiście takie wyjątki, których nie można oczyścić na mokro. Możemy jednak zaoferować wiele innych odświeżających alternatyw. Na miejscu, nasz technik określi najbardziej odpowiednią metodę czyszczenia tkanin

UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ONLINE

Popraw jakość snu dzięki głębokiemu czyszczeniu materaca

Dogłębne czyszczenie materaców
Rzadko ludzie zdają sobie sprawę, że ich materace wymagają jakiejś formy konserwacji. Z czasem gromadzą znaczną ilość kurzu i z pewnością znajdą się również na nich mikroskopijne owady zwane roztoczami kurzu. W celu odświeżenia materaca możemy zastosować ekstrakcję gorącą wodą, która jest dość skuteczna, ponieważ bardzo dobrze radzi sobie z nagromadzonym brudem i wieloma rodzajami plam domowych. Należy jednak pamiętać, że niektóre plamy faktycznie powodują uszkodzenie tkaniny i nie można ich całkowicie usunąć. Minusem jest to, że materace potrzebują trochę więcej czasu, aby wyschnąć na powietrzu.

UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ONLINE

Na czym polega metoda ekstrakcyjnego czyszczenia dywanów

Krok 1: Wstępne przygotowanie podłoża
Przed rozpoczęciem właściwej procedury czyszczenia dywanu, technik odkurza podłoże za pomocą odkurzacza i elektroszczotki, aby usunąć pierwszą warstwę luźnego kurzu. Następnie oceni całkowite zabrudzenie i plamy (jeśli są) oraz wybierze odpowiedni detergent. Rozlane napoje, tłuste plamy żywności i tak dalej – cokolwiek to jest, będzie odpowiednio potraktowane. Należy jednak pamiętać, że istnieją plamy, które trwale uszkadzają tkaninę i nie można ich wyczyścić.

Krok 2: Główna procedura czyszczenia
Jest to absolutnie najskuteczniejsza metoda czyszczenia dywanów na rynku. Oto, jak to działa:

Technik używa profesjonalnej maszyny do głębokiego czyszczenia każdego centymetra dywanu.
Dysza wyrzuca wodę pod ciśnieniem zmieszaną z detergentem z aktywną pianą. To łatwo usuwa wszystkie nagromadzone zabrudzenia i kurz.
Jednocześnie mocna przyssawka usuwa nadmiar wilgoci z kawałka (wraz z brudem).
W ten sposób dywan jest czyszczony i suszony w tym samym czasie, bez ryzyka uszkodzenia – jeżeli jest taka potrzeba technik powtórzy czynność w zależności od zabrudzenia.

Krok 3: Krótki czas schnięcia
Po ekstrakcji gorącą wodą tekstylna wykładzina podłogowa jest lekko wilgotna i samo jej wysuszenie wymaga 3-6 godzin.

Masz pytania? Chcesz zamówić usługę?

ZADZWOŃ DO NAS

698 520 280

NAPISZ

biuro@vimel.pl

WYŚLIJ SMS

oddzwonimy za chwilę

Często zadawane pytania

P: Jaka jest różnica między standardowym a gruntownym sprzątaniem mieszkania

O: W przeciwieństwie od standardowego sprzątanie mieszkania, gruntowne jest bardziej dokładniejsze, co pozwoli Ci doprowadzić Twój dom do należytego porządku. Dbamy o każdy szczegół, od czyszczenia sprzętu AGD wewnątrz i odkurzania szafek do odsuwania i sprzątania za meblami.

P: Jaka jest różnica między standardowym a gruntownym sprzątaniem mieszkania

O: W przeciwieństwie od standardowego sprzątanie mieszkania, gruntowne jest bardziej dokładniejsze, co pozwoli Ci doprowadzić Twój dom do należytego porządku. Dbamy o każdy szczegół, od czyszczenia sprzętu AGD wewnątrz i odkurzania szafek do odsuwania i sprzątania za meblami.

P: Ile kosztuje sprzątanie domu lub mieszkania

O: Ostateczna cena zależy od wyboru zakresy sprzątania oraz całkowitego metrażu nieruchomości. W zależności od wielkości obiektu i zakresu usług wysyłamy na miejsce odpowiednią ilość pracowników aby zrealizować usługę w jeden dzień.

P: Czy środki czystości używane przez nas,
usuną plamy z sufitu i ścian

O: Zazwyczaj usuwanie plam spowodowanych pleśnią nie wchodzi w zakres usług, ponieważ pleśń jest organiczna i w celu usunięcia wymaga zupełnie innych czynności. W takim przypadku uzgadniamy z klientem zakres prac związanych z tynkowaniem ścian i sufitów.

[/vc_column]

Zobacz co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić