Obiekty handlowe

Kiedy klienci przychodzą do twojego sklepu, chcesz, żeby myśleli o jednej rzeczy: o zakupach. I nic nie rozprasza ich szybciej niż ogólna czystość tego miejsca. To sprawia, że ​​usługi sprzątania budynków są kluczem do sukcesu.

  • Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie
  • Ubezpieczenie OC wykonawcy na 500 000 zł
  • Doświadczeni pracownicy
  • Specjalistyczny sprzęt oraz materiały

Ponieważ zadowoleni klienci to stali klienci

Zapewniamy profesjonalną i kompletną usługę sprzątania dla indywidualnych sprzedawców detalicznych, a także dla sieci handlowych i centrów handlowych. Od jednorazowego gruntownego sprzątania po zaplanowane codzienne sprzątanie i specjalistyczne sprzątanie po remoncie sklepu.

Błyszczące podłogi, nieskazitelnie czyste łazienki i schludne przymierzalnie są absolutnie niezbędne dla sukcesu Twojej firmy. Od pojedynczych sklepów do całych centrów handlowych, usługi sprzątania budynków sprawią, że wszystkie pomieszczenia będą miały charakter przestrzenny i będą się one odbywały w 100% z ekologicznych certyfikowanych materiałów i środków czyszczących.

Prawdopodobnie masz wysokie wymagania co do firmy sprzątającej i świadczonych usług . Nasi eksperci będą współpracować z Tobą, aby stworzyć spersonalizowany plan sprzątania, który utrzyma każdy cal Twojego sklepu tak czysty, jak dzień, w którym został otwarty. A jeśli posiadasz kilka lokalizacji w całym kraju, z łatwością możemy obsłużyć je wszystkie za bardzo rozsądną cenę.

Masz pytania? Chcesz zamówić usługę?

ZADZWOŃ DO NAS

698 520 280

NAPISZ

biuro@vimel.pl

WYŚLIJ SMS

oddzwonimy za chwilę

Zobacz co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić