6 kluczowych pytań, które powinieneś zadać firmę sprzątającej

W tym nowoczesnym, szybkim społeczeństwie często jesteśmy zbyt zajęci, aby znaleźć czas na sprzątanie swojego domu. Dlatego nieuniknione jest poszukiwanie niezawodnej i zaufanej firmy sprzątającej która zajmnie się posprzątaniem Twojeg domu czy też mieszkania. Jednak wynajęcie firmy może być przytłaczającym zadaniem, ponieważ wiąże się z przekazaniem pełnego dostępu do swojej nieruchomości.

Pytania, które możesz zadać, to: Czy mogę ufać tej ekipie? Czy są to odpowiednie osoby do tej pracy? Oto niektóre z pytań, które mogą się nasunąć przy wyborze firmy. W VIMEL rozumiemy te obawy, dlatego oferujemy całkowicie przejrzyste usługi sprzątania domu, aby zaspokoić indywidualne potrzeby twoje i twojej rodziny.

Wybór niezawodnej firmy nie jest łatwy, dlatego wyszczególniliśmy kilka kluczowych pytań, które należy zadać przed zleceniem usługi sprzątania. Poniżej znajdują się tylko niektóre z pytań, które powinieneś zadać, zanim powierzysz opiekę nad swoim domem ekipie sprzątającej.

Czy firma posiada formę prawną?

Jest to jedno z pierwszych pytań, które należy zadać. Forma prawna oznacza, że dana firma prowadzi działalność gospodarczą.

Firma zajmująca się sprzątaniem jest bardziej odpowiedzialna i zaangażowana i zatrudnia wyłącznie osoby wykwalifikowane i przeszkolone w zakresie wykonywanych czynności.

Czy posiadają Państwo ubezpieczenie OC?

To jest następne pytanie, które powinieneś zadać rozmówcom. Klejenie to rodzaj ubezpieczenia, które firma uzyskuje, aby w razie uszkodzenia mienia, mogła złożyć wniosek, w wyniku którego uzyskasz odszkodowanie.

Jeśli zatrudnisz firmę, który nie jest ubezpieczona, a w wyniku realizacji usługi zostanie uszkodzona Twoja nieruchomość lub rzeczy znajdują się w Twoim domu, będziesz miał pecha, ponieważ nie będzie nikogo, kto by ci to wynagrodził.

Jak wielu ludzi przyjdzie do mojego domu?

Przede wszystkim firma sprzątająca powinna wysłać do Ciebie kilku osobową ekipę aby móc sprostać zadaniom w jak najkrótszym czasie a żeby usługa sprzątania nie sprawiła Ci większych kłopotów.

W zależności od rodzaju wybranej usługi, firma powinna zapewnić pakiet środków czystości odpowiednio dobranych do rodzaju zabrudzeń.

Czy przeprowadzasz kontrole w tle u Twoich pracowników?

Większość firm zajmujących się sprzątaniem przeprowadza kompleksowe kontrole w tle wszystkich swoich pracowników oraz wyznacza koordynatora, osobą sprawującą nadzór nad osobami wykonywającymi pracę. Jeśli zdecydujesz się zatrudnić osobę która dorywczo zajmuje się sprzątaniem lub prowadzi firmę jednoosobową, musisz sam dokładnie sprawdzić kogo zatrudniasz i sam nadzorować jego pracę.

Czy firma zapewnia sprzęt do sprzątania?

Niektóre firmy wymagają dostarczenia materiałów eksploatacyjnych, które będą używane podczas sprzątania Twojego domu. Inne wymagają dostarczenia zarówno sprzętu, jak i materiałów eksploatacyjnych do użycia. Jest to zatem kwestia ważna, którą należy przedstawić podczas rozmowy wstępnej.

Ile sobie liczysz?

Różne firmy będą miały różne ceny , niektóre będą pobierać opłaty za godzinę, inne będą naliczać za każdy zlecenie, a inne będą wyliczać koszt indywidualnie. Jeśli to możliwe, dlatego też porównaj różne ceny firm i określ, które z nich będą dla Ciebie najkorzystniejsze..

Te pytania są obowiązkowe dla każdego, który oczekuje profesjonalizmu oraz zaangażowania. Pamiętaj jednak, możesz zadawać inne pytania w zależności od Twoich preferencji i indywidualnych potrzeb.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy możemy być dla Ciebie odpowiedni, zadzwoń do nas pod numer  698 520 280 i porozmawiaj z naszym konsultantem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *